Pytania & Odpowiedzi

Dział ten poświęcony jest najczęściej zadawanym pytaniom przez Użytkowników serwisu ForBaby. W przypadku, jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy i udzielimy pomocy.

Pierwsze Ogłoszenie

W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz różowy przycisk o nazwie Dodaj Ogłoszenie. Kliknij i wypełnij wszystkie wymagane pola. W ciągu 10 min od wysłania formularza otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi danych logowania do swojego Panelu Użytkownika.

Gdyby okazało się, że wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM a gdyby okazało się, że nadal nic nie masz, skontaktuj się z nami.

Logowanie do Panelu Użytkownika

W prawym górnym rogu ekranu tuż obok przycisku Dodaj Ogłoszenie widnieje ikonka "ludzika" kliknij w nią i zaloguj się w mini formularzu. Dane logowania otrzymałaś/eś na swojej skrzynce mailowej - sprawdź ją.

Edycja treści w Ogłoszeniu

Będąc już zalogowanym w Panelu Użytkownika należy, wybrać po lewej stronie zakładkę Moje Ogłoszenia. Następnie odszukaj po prawej stornie wybrane Ogłoszenie i kliknij w przycisk "Edytuj".

Pamiętaj, aby po ukończonej edycji zapisać na nowo Ogłoszenie poprzez kliknięcie w czerwony przycisk "Zaktualizuj Ogłoszenie" zlokalizowany na samym dole formularza w edytowanym Ogłoszeniu.

Dostępne funkcje Premium

Stale rozszerzamy zakres możliwości i funkcji w serwisie ForBaby. Wszystkie funkcje Premium znajdują się w zakładce Moje Ogłoszenia i przy każdym wybranym Ogłoszeniu zobaczysz przycisk "Promuj !" kliknij go i zapoznaj się z dostępnymi możliwościami.

Jak dodać ogłoszenie w dziale Guwernantki?

Ogłoszenia zlokalizowane w kategorii Guwernantki należą do ogłoszeń typu Premium aby otrzymać możliwość zamieszczenia ogłoszenia w tej kategorii prosimy postępować wg poniższej instrukcji.

Na początek należy przejść standardowy proces Rejestracji. W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz różową ikonkę ludzika - kliknij w nią i wypełnij formularz "Załóż konto". W przypadku jeżeli posiadasz już konto w serwisie For Baby wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu i będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

Po prawidłowo przeprowadzonej Rejestracji powinnaś/eś być automatycznie zalogowany w Panelu Administracyjnym. Jeżeli nie jesteś zaloguj się wg danych, które otrzymałaś/eś na maila. Następnie w prawym górnym rogu ekranu klikasz Dodaj Ogłoszenie, wybierasz Typ ogłoszenia -> Praca a następnie wybierasz kategorię Guwernantki. Pojawi się komunikat o konieczności zakupu pakietu, kliknij w Kup odpowiedni pakiet. Następnie wybierz pozycję Guwernantki i kliknij przycisk Przejdź do płatności. Uzupełnij wszystkie potrzebne dane a na koniec wybierz odpowiednią formę płatności i dokonaj przelewu. W zależności od formy płatności jaka została wybrana księgowanie nastąpi automatycznie lub jeżeli został wykonany przelew klasyczny, będziemy oczekiwać zaksięgowania środków wówczas może to zająć do 48h. Dlatego dla Twojej wygody zalecamy wybór natychmiastowych przelewów elektronicznych.

Po prawidłowym przeprocesowaniu płatności (czyli z chwilą gdy uznamy wpłatę na naszych rachunkach) i powrocie na stronę serwisu For Baby wybierz ponownie Dodaj Ogłoszenie następnie Typ ogłoszenia -> Praca a następnie kategorię Guwernantki.

W razie dalszej konieczności pomocy z naszej strony prosimy o kontakt.

Zmiana lub resetowanie hasła?

Rozważymy dwie możliwości.

  • Nie pamiętasz hasła / chcesz je zresetować - kliknij w ikonę "ludzika" zlokalizowaną w prawym górnym rogu ekranu tuż obok przycisku "Dodaj Ogłoszenie". Następnie po lewej stronie pod przyciskiem "Zaloguj" kliknij w Przypomnij hasło. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  • Chcesz zmienić hasło będąc zalogowaną/ym na Panelu Użytkownika - przejdź do zakładki Twoje Dane, a następnie odszukaj wiersz o nazwie Zmień hasło. Kliknij obok w checkbox i wypełnij rubryki o nowe hasło. Na koniec zapisz ustawienia przesuwając się na sam dół formularzy i kliknij w czerwony przycisk "Zaktualizuj dane".

Zmiana ceny

Będąc zalogowną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, wybierz ogłoszenie i kliknij w czerwony przycisk Edytuj. Odszukaj wiersz o nazwie Cena [zł] i wpisz nową wartość. Pamiętaj o zapisaniu zmiany poprzez kliknięcie na samym dole przycisku "Zaktualizuj Ogłoszenie".

Zmiana zdjęć w Ogłoszeniu

Będąc zalogowaną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, wybierz ogłoszenie i kliknij w czerwony przycisk Edytuj. Odszukaj dodane obrazki a następnie usuń wybrane i wgraj nowe. Postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi przez system ForBaby.

Na koniec pamiętaj o zapisaniu zmian klikając na samym dole przycisk Zaktualizuj Ogłoszenie.

Edycja treści opisowej w Ogłoszeniu

Będąc zalogowaną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, wybierz ogłoszenie i kliknij w czerwony przycisk Edytuj. Odszukaj pole z opisem i dokonaj stosownych zmian.

Na koniec pamiętaj o zapisaniu zmian klikając na samym dole przycisk Zaktualizuj Ogłoszenie.

Usunięcie Ogłoszenia

Będąc zalogowaną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, przy wybranym ogłoszeniu, kliknij czerwony przycisk Usuń. System ponownie zapyta, Czy na pewno chcesz usunąć, kliknij OK.

Usunięcie własnego Panelu Użytkownika

Skontaktuj się z nami i zwróć się z prośbą o usunięcie lub zawieszenie konta. Przejdź na podstronę Kontakt i napisz do nas wiadomość.