Pytania & Odpowiedzi

Dział ten poświęcony jest najczęściej zadawanym pytaniom przez Użytkowników serwisu ForBaby. W przypadku jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy i udzielimy pomocy.

Pierwsze Ogłoszenie

W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz różowy przycisk o nazwie Dodaj Ogłoszenie. Kliknij i wypełnij wszystkie wymagane pola. W ciągu 10 min od wysłania formularza otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi danych logowania do swojego Panelu Użytkownika.

Gdyby okazało się, że wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki odbiorczej sprawdź folder SPAM a gdyby okazało się, że nadal nic nie masz skontaktuj się z nami.

Logowanie do Panelu Użytkownika

W prawym górnym rogu ekranu tuż obok przycisku Dodaj Ogłoszenie widnieje ikonka "ludzika" kliknij w nią i zaloguj się w mini formularzu. Dane logowania otrzymałaś/eś na swojej skrzynce mailowej - sprawdź ją.

Edycja treści w Ogłoszeniu

Będąc już zalogowanym w Panelu Użytkownika należy wybrać po lewej stronie zakładkę Moje Ogłoszenia. Następnie odszukaj po prawej stornie wybrane Ogłoszenie i kliknij w przycisk "Edytuj".

Pamiętaj aby po ukończonej edycji zapisać na nowo Ogłoszenie poprzez kliknięcie w czerwony przycisk "Zaktualizuj Ogłoszenie" zlokalizowany na samym dole formularza w edytowanym Ogłoszeniu.

Dostępne funkcje Premium

Stale rozszerzamy zakres możliwości i funkcji w serwisie ForBaby. Wszystkie funkcje Premium znajdują się w zakładce Moje Ogłoszenia i przy każdym wybranym Ogłoszeniu zobaczysz przycisk "Promuj !" kliknij go i zapoznaj się z dostępnymi możliwościami.

Zmiana lub resetowanie hasła?

Rozważymy dwie możliwości.

  • Nie pamiętasz hasła / chcesz je zresetować - kliknij w ikonę "ludzika" zlokalizowaną w prawym górnym rogu ekranu tuż obok przycisku "Dodaj Ogłoszenie". Następnie po lewej stronie pod przyciskiem "Zaloguj" kliknij w Przypomnij hasło. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  • Chcesz zmienić hasło będąc zalogowaną/ym na Panelu Użytkownika - przejdź do zakładki Twoje Dane a następnie odszukaj wiersz o nazwie Zmień hasło. Kliknij obok w checkbox i wypełnij rubryki o nowe hasło. Na koniec zapisz ustawienia przesuwając się na sam dół formularzy i kliknij w czerwony przycisk "Zaktualizuj dane".

Zmiana ceny

Będąc zalogowną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, wybierz ogłoszenie i kliknij w czerwony przycisk Edytuj. Odszukaj wiersz o nazwie Cena [zł] i wpisz nową wartość. Pamiętaj o zapisaniu zmiany poprzez kliknięcie na samym dole przycisku "Zaktualizuj Ogłoszenie".

Zmiana zdjęć w Ogłoszeniu

Będąc zalogowaną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, wybierz ogłoszenie i kliknij w czerwony przycisk Edytuj. Odszukaj dodane obrazki a następnie usuń wybrane i wgraj nowe. Postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi przez system ForBaby.

Na koniec pamiętaj o zapisaniu zmian klikając na samym dole przycisk Zaktualizuj Ogłoszenie.

Edycja treści opisowej w Ogłoszeniu

Będąc zalogowaną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, wybierz ogłoszenie i kliknij w czerwony przycisk Edytuj. Odszukaj pole z opisem i dokonaj stosownych zmian.

Na koniec pamiętaj o zapisaniu zmian klikając na samym dole przycisk Zaktualizuj Ogłoszenie.

Usunięcie Ogłoszenia

Będąc zalogowaną/ym przejdź w swoim Panelu Użytkownika do zakładki Moje Ogłoszenia, przy wybranym ogłoszeniu kliknij czerwony przycisk Usuń. System ponownie zapyta Czy na pewno chcesz usunąć, kliknij OK.

Usunięcie własnego Panelu Użytkownika

Skontaktuj się z nami i z wróć się z prośbą o usunięcie lub zawieszenie konta. Przejdź na podstronę Kontakt i napisz do nas wiadomość.