ForBaby

Misja, cele i założenia.

Misją serwisu For Baby była od samego początku chęć pomocy rodzicom w dokonywaniu szybkich zakupów dla swoich małych i dużych pociech.

Sama jestem mamą i wiem, że kupowanie różnych rzeczy dla dziecka bywa męczące i niestety czasochłonne. Tym bardziej, gdy potrzebujemy rzeczy o różnej tematyce i musimy ich szukać w kilku sklepach zarówno stacjonarnych jak internetowych. Różnorodność kategorii przedmiotów potrzebnych naszym dzieciom wymaga od nas zaglądania w wiele różnych miejsc, często zwiedzania połowy miasta w poszukiwaniu odpowiedniej czapki, kurtki, pościeli, czy wymarzonej zabawki.

Pewnego dnia pomyślałam… a gdyby tak mieć to wszystko w jednym miejscu?

Pomysł przeobraziłam w działanie… I mamy to! Jest nasza strona For Baby!

Kocham ją za to, że mogę dostać tutaj wszystko, co nam rodzicom, a przede wszystkim naszym kochanym pociechom potrzebne. Mam nadzieję, że i wy, Drodzy Rodzice pokochacie tę stronę równie mocno, jak ja.

 

Celem serwisu For Baby jest przede wszystkim zebranie wszystkich produktów z kategorii dziecięcej, które dla Nas Rodziców są ważne.

Chciałabym, żeby For Baby stał się bazą, która łączy rodziców i zawiera wszystko, co jest związane z naszymi dziećmi.

Będę dążyła do tego, by poszerzać ten zakres w ramach potrzeb naszych pociech i Nas rodziców. Dlatego pamiętajcie o tym, że chętnie zapoznam się z waszymi pomysłami, które możecie przesyłać na adres mailowy serwisu.

Jestem głęboko przekonana, że cel For Baby zostanie osiągnięty, a nawet więcej – uświadomimy sobie, że w rodzicach jest siła – bo bez Was Drodzy Rodzice, nie byłoby tego serwisu. 

 

Główne założenia, które chcemy spełnić, to zapewnienie rodzicom tego, co jest dla nich ważne.