Konto za 0 PLN

Dostęp do Serwisu ForBaby jest całkowicie darmowy.

W celu zamieszczenia ogłoszenia należy kliknąć w różowy przycisk Dodaj Ogłoszenie zlokalizowany w prawym górnym rogu ekranu przeglądarki.

Zostanie wyświetlony formularz z podziałem na kroki. Każdy użytkownik z dostępem FREE posiada możliwość zamieszczenia zupełnie za darmo 10 dowolnych Ogłoszeń.

Podczas uzupełniania pól formularza dotyczących zamieszczenia treści opisowych Twojego ogłoszenia zostaniesz także poproszony o uzupełnienie własnych danych do kontaktu. Na tej podstawie system automatycznie utworzy dla Ciebie Panel Użytkownika za pośrednictwem którego można będzie zarządzać własnymi ogłoszeniami. Wszystkie dane logowania takie jak login i hasło otrzymasz na adres e-mail podany podczas uzupełniania pól formularza. Gdyby okazało się, że w przeciągu do 10 min od czasu wysłania formularza na stronie ForBaby nie otrzymasz maila sprawdź proszę w pierwszej kolejności folder SPAM w swojej skrzynce odbiorczej a w przypadku braku wiadomości dopiero wówczas skontaktuj się z nami.

Zwróć uwagę i pamiętaj aby stosowane opisy były jasne, zrozumiałe i zawierały istotne informacje dla potencjalnego Nabywcy a załączone zdjęcia były wyraźne i dobrze doświetlone.

Istnieje możliwość podniesienia stopnia atrakcyjności Twoich ogłoszeń korzystając z opcji Promuj ! Wszystkie te możliwości zobaczysz będąc zalogowanym w swoim Panelu Użytkownika w zakładce /Moje Ogłoszenia/Promuj!

Życzmy Ci powodzenia i radości w korzystaniu z ForBaby!