Wystawienie Ogłoszenia

Jak wystawić ogłoszenie opis procedury w skrócie.

1. W górnym prawym rogu ekranu, znajdziesz przycisk “Dodaj Ogłoszenie“.

2. Zostanie wyświetlony formularz z podziałem na kroki. Każdy użytkownik z dostępem FREE posiada możliwość zamieszczenia zupełnie za darmo 10 dowolnych Ogłoszeń.

3. Wybierasz “Typ ogłoszenia” do wyboru: Sprzedam, Kupię, Zamienię, Praca.

4. Następnie uzupełniasz wszystkie kolejne pola formularzy. Pamiętaj, aby stosowane opisy były jasne, zrozumiałe i zawierały istotne informacje dla potencjalnego Nabywcy.

5. Z istotniejszych informacji w tym miejscu będzie parametr „Cena”:
Cena stała – po wyborze tego parametru podajemy pole niżej konkretną kwotę.
Do negocjacji – po wyborze tego parametru podajemy pole niżej konkretną kwotę. Na stronie Ogłoszenia tuż przy Cenie znajdzie się także notka „do negocjacji” co jest konkretną informacją dla potencjalnego zainteresowanego.
Cena na telefon – spowoduje, że pole Cena nie będzie wyświetlane, a dla potencjalnego zainteresowanego jest to wyraźna informacja, że w sprawie ceny kontaktuje się ze Sprzedawcą mailowo/telefonicznie.

6. Pole Opis to miejsce, gdzie wpiszemy ogólne informacje o Ogłoszeniu. Powiedzmy 2-4 pełne zdania/i więcej lub o dowolnie większej objętości treści wg uznania.

7. Pole Cechy to uwypuklenie najważniejszych informacji w Ogłoszeniu wg Ogłoszeniodawcy.

8. Sekcja Dane Kontaktowe to ważne pola, które posłużą w dalszej części „życia Ogłoszenia” do kontaktu potencjalnego kupującego z Ogłoszeniodawcą.

,